Josef Procházka - Potok za vesnicí

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Jos.Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

42321. Potok za vesnicí
Dražba ukončena:25.03.2020 21:52:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:55 000 Kč