Josef Procházka

38547. Procházka u vody

popis: Olej na kartonu, 38x52 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909, Horní Kruty - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

zbývá: 4 dnů, 4 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:00:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 12 000 Kč