Josef Procházka

38547. Procházka u vody

popis: Olej na kartonu, 38x52 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909, Horní Kruty - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

dražba ukončena: 11.12.2019 19:17:40

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 27 000 Kč