Josef Procházka - Stará stodola v Prusicích

Uhel, 38x54 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

76463. Stará stodola v Prusicích
Dražba ukončena:11.05.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 11.05.2022 20:24:06 7237
1 000 Kč 23.04.2022 7:36:09 8440