Josef Procházka - Trosečníci

Olej na plátně, 57x94 cm. Signováno vpravo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 116 cm

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
104788. Trosečníci
Dražba ukončena:12.11.2023 20:29:27
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč