Josef Procházka - Za chalupou

Olej na kartonu. 24x36 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

40134. Za chalupou
Dražba ukončena:30.01.2020 21:26:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč