Josef Procházka - Zimní krajina

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole J. Procházka. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

36623. Zimní krajina
Dražba ukončena:30.10.2019 22:03:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč