Josef Ptáček - Partie ze Šumavy

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Ptáček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - ?
Malíř. Studoval na AVU v Praze.

22829. Partie ze Šumavy
Dražba ukončena:27.09.2018 22:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč