Josef Rolf Knobloch

45086. Podhorská krajina.

popis: Olej na plátně, 61x81 cm. Signováno vlevo dole J. Rolf Knobloch. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:28:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 400 Kč