Josef Rolf Knobloch - Podhorská krajina.

Olej na plátně, 61x81 cm. Signováno vlevo dole J. Rolf Knobloch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josef Rolf Knobloch
45086. Podhorská krajina.
Dražba ukončena:27.05.2020 19:36:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč