Olej na plátně. 100x130 cm. Signováno vlevo dole J. Rudolf. Rámováno.
Pozn.: Rámováno v masivním dobovém autorském umělecky ornamentálně vyřezávaném rámu. Velkoformátové provedení díla zachycuje významnou Chodskou pouť s kostelíkem Sv. Vavřince v Domažlicích.
o autorovi: Narodil se v Kouřimi roku 1883.
Celým jménem Josef Rudolf Nádeník. Studoval v Praze a Paříži.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.