Josef Saska - Bez názvu

Olej na plátně, 85x120 cm. Signováno vpravo dole J. Saska 89. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1949
Malíř, grafik, pedagog. Studoval SOŠV v Praze, AVU v Praze u prof. Tittelbacha, posléze aspiranturu v ateliéru doc. Čepeláka (AVU), též na pařížské L´Academie Goetz (prof. Henri Goetz). Zabývá se volnou grafikou s figurální nebo krajinářskou tématikou, expresivní i figurální malbou, krajinou a stylizovaným zátiším. Od r. 1977 je členem SČUG Hollar.

32713. Bez názvu
Dražba ukončena:30.05.2019 21:44:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč