Josef Saska - Krajina II.

Kombinovaná technika, 62x47 cm. Signováno vpravo dole Josef Saska. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1949
Malíř, grafik, pedagog. Studoval SOŠV v Praze, AVU v Praze u prof. Tittelbacha, posléze aspiranturu v ateliéru doc. Čepeláka (AVU), též na pařížské L´Academie Goetz (prof. Henri Goetz). Zabývá se volnou grafikou s figurální nebo krajinářskou tématikou, expresivní i figurální malbou, krajinou a stylizovaným zátiším. Od r. 1977 je členem SČUG Hollar.

303019. Krajina II.
Dražba ukončena:03.01.2020 21:04:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč