Josef Saska - Soubor čtyř litografií

Litografie, od 37x50 do 41x53 cm. Signovány vpravo dole Josef Saska 1974. Volné listy.

Pozn.: Listy v okrajích mírně poškozeny.

o autorovi: 1949
Malíř, grafik, pedagog. Studoval SOŠV v Praze, AVU v Praze u prof. Tittelbacha, posléze aspiranturu v ateliéru doc. Čepeláka (AVU), též na pařížské L´Academie Goetz (prof. Henri Goetz). Zabývá se volnou grafikou s figurální nebo krajinářskou tématikou, expresivní i figurální malbou, krajinou a stylizovaným zátiším. Od r. 1977 je členem SČUG Hollar.

37338. Soubor čtyř litografií
Dražba ukončena:13.11.2019 22:12:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.11.2019 22:07:43 807