Josef Šíma - Modrá krajina

Akvarel, 27x21 cm. Signováno vlevo dole Šíma. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 000 Kč.

25811. Modrá krajina
Dražba ukončena:12.12.2018 22:01:25
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:48 000 Kč