Josef Šíma - Plakát k výstavě Josefa Šímy v galerii Le Point Cardinal v Paříži

Litografie, 54x40 cm. Výstava se konala od 19. listopadu 1968 do konce roku 1968. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1891 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 000 Kč.

37218. Plakát k výstavě Josefa Šímy v galerii Le Point Cardinal v Paříži
Dražba ukončena:13.11.2019 20:13:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč