Josef Skála - Kůň a pes

Kresba tužkou, 16x25 cm. Signováno vpravo dole J. Skála. Pasparta. Vzadu štítek Waldesovy obrazárny, evidenční číslo 975.

Pozn.: Papír poškozen.

Josef Skála
58141. Kůň a pes
Dražba ukončena:14.04.2021 21:27:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč