Josef Skupa - Spejbl a Hurvínek

Nejdelší strana: 32 cm

Ofset, 17x19 cm. Signováno vpravo dole v tisku Skupa a originál podpis J. Skupa. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1957
Český loutkoherec, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka.

75290. Spejbl a Hurvínek
Dražba ukončena:14.04.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč