Josef Šlár

39792. Kytice ve džbánu

popis: Olej na plátně. 70x100 cm. Signováno vpravo dole Šlár. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč