Josef Šlár

39792. Kytice ve džbánu

popis: Olej na plátně. 70x100 cm. Signováno vpravo dole Šlár. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 23.12.2019 21:02:58 966