Josef Šlár - Nesebr

Olej na plátně, 45x91 cm. Signováno vpravo dole Šlár J. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

304411. Nesebr
Dražba ukončena:12.04.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč