Josef Šlár - Polní kytička

Olej na kartonu, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Šlár J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

93675. Polní kytička
Dražba ukončena:16.04.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč