Josef Šlár - Staroměstské náměstí

Olej na překližce, 60x48 cm, signováno vlevo dole Šlár 39, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

8706. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:29.03.2017 19:47:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč