Josef Soukup - Rozbouřené moře

Olej na kartonu, 25x35, signováno vpravo dole J. Soukup 37, rám, zaskleno.

1890, Praha

3853. Rozbouřené moře
Dražba ukončena:28.01.2016 21:21:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč