Josef Soukup

37920. U Divoké Orlice (Třebechovice - Oreb)

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole J. Soukup. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Shikanedra. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

dražba ukončena: 27.11.2019 20:18:58

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč