Josef Soukup

37920. U Divoké Orlice (Třebechovice - Oreb)

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole J. Soukup. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Shikanedra. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč