Josef Soukup - U Divoké Orlice (Třebechovice - Oreb)

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole J. Soukup. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

37920. U Divoké Orlice (Třebechovice - Oreb)
Dražba ukončena:27.11.2019 20:18:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč