Josef Soukup - Krajina s Bezdězem

Olej na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole Jos. Soukup. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

67280. Krajina s Bezdězem
Dražba ukončena:28.10.2021 20:10:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč