Josef Soukup - Pohled na Prahu

Olej na kartonu, 48x35 cm, signováno vpravo dole Soukup, rám.

Pozn.: Malba ušpiněna. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

13788. Pohled na Prahu
Dražba ukončena:26.10.2017 19:50:09
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč