Josef Soukup - Říp

Olej na kartonu, 60x70 cm, signováno vlevo dole Soukup, rám.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

14877. Říp
Dražba ukončena:30.11.2017 20:27:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč