Josef Soukup - Tání

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Soukup. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

45098. Tání
Dražba ukončena:27.05.2020 19:42:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč