Josef Soukup

45098. Tání

popis: Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Soukup. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Shikanedra. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 1 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:40:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč