Josef Štefan Maleček - Čertovka

Olej na kartonu. 24x34 cm. Signováno vlevo dole J.Š.Maleček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

302314. Čertovka
Dražba ukončena:23.11.2019 20:22:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč