Josef Štefan Maleček - Děti v údolí

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole J.Š. Maleček, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1890 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

7163. Děti v údolí
Dražba ukončena:26.01.2017 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč