Josef Štefan Maleček - Hospodyně

Olej na plátně, 35x27 cm. Signováno vpravo dole J. Maleček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

67073. Hospodyně
Dražba ukončena:10.10.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč