Josef Štefan Maleček - Praha z Petřína

Olej na plátně, 80x90 cm, signováno vlevo dole J.Š. Maleček, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1890 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

13508. Praha z Petřína
Dražba ukončena:25.10.2017 19:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč