Josef Štefan Maleček

306233. Staré Město

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole J. Š. Maleček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

dražba ukončena: 26.09.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč