Josef Štefan Maleček - Staré Město

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole J. Š. Maleček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

306233. Staré Město
Dražba ukončena:26.09.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč