Josef Štefan Maleček - Staroměstské náměstí

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole J.Š. Maleček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

22836. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:27.09.2018 22:21:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč