Josef Štefan Maleček - U Karlovova mostu

Olej na kartonu. 24x34 cm. Signováno vpravo dole J.Š.Maleček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

302336. U Karlovova mostu
Dražba ukončena:25.11.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč