Josef Štefan Maleček - Z Malé Strany

Olej na sololitu, 21x25 cm, signováno vpravo dole J.Š. Maleček, rám.

o autorovi: 1890 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

10181. Z Malé Strany
Dražba ukončena:27.04.2017 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč