Josef Šteffel

39780. Černomořská zátoka

popis: Olej na sololitu. 100x140 cm. Signováno vpravo dole Šteffel 81. Nerámováno.

pozn.: Vzadu autorský štítek. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1928 - 2001

Člen skupiny Začínáme 59 a Kontakt. Má rád českou krajinu a přímo miluje květinová zátiší. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:31:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč