Olej na sololitu. 100x140 cm. Signováno vpravo dole Šteffel 81. Nerámováno.
Pozn.: Vzadu autorský štítek. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.
o autorovi: 1928 - 2001
Člen skupiny Začínáme 59 a Kontakt. Má rád českou krajinu a přímo miluje květinová zátiší. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách.