Josef Šteffel - Černomořská zátoka

Olej na sololitu. 100x140 cm. Signováno vpravo dole Šteffel 81. Nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1928 - 2001

Člen skupiny Začínáme 59 a Kontakt. Má rád českou krajinu a přímo miluje květinová zátiší. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách.

39780. Černomořská zátoka
Dražba ukončena:29.01.2020 19:51:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč