Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Šteffel 83. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1928 - 2001
Člen skupiny Začínáme 59 a Kontakt. Má rád českou krajinu a přímo miluje květinová zátiší. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách.