Josef Šteffel - Kytice ve váze

Akryl na sololitu. 69x49 cm. Signováno vpravo dole Šteffel 80. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1928 - 2001

Člen skupiny Začínáme 59 a Kontakt. Má rád českou krajinu a přímo miluje květinová zátiší. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách.

39762. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.01.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč