Akryl na sololitu. 69x49 cm. Signováno vpravo dole Šteffel 80. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.
o autorovi: 1928 - 2001
Člen skupiny Začínáme 59 a Kontakt. Má rád českou krajinu a přímo miluje květinová zátiší. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách.