Josef Šteffel

39762. Kytice ve váze

popis: Akryl na sololitu. 69x49 cm. Signováno vpravo dole Šteffel 80. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

o autorovi: 1928 - 2001

Člen skupiny Začínáme 59 a Kontakt. Má rád českou krajinu a přímo miluje květinová zátiší. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách.

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč