Josef Stegl

54684. Děčínsko

popis: Olej na plátně, 54x66 cm. Signováno vlevo dole Jos. Stegl 34. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895-1966
Narodil se v Děčíně. Své náměty pro krajinomalby čerpal především z oblasti Děčínska, labského údolí a Českého středohoří.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:30:38

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 26 000 Kč