Josef Stegl - Zámek Benešov nad Ploučnicí

Olej na plátně, 33x42 cm. Signováno vpravo dole Jos. Stegl 34. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1895-1966
Narodil se v Děčíně. Své náměty pro krajinomalby čerpal především z oblasti Děčínska, labského údolí a Českého středohoří.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

114188. Zámek Benešov nad Ploučnicí
Dražba ukončena:24.04.2024 21:48:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč