Josef Strnad - Muzikanti s děckem

Olej na kartonu, 24x19 cm, rám, pasparta, signováno vpavo dole.

Poz.: Rám místy popraskaný.

1899 Praha
Umělecká škola Záhřeb, pak AVU Praha. Maluje hlavně národopisné figurální žánry, Chodsko, jižní Čechy a Jugoslávie. Mnoho samostatných výstav, souborná v Rubešově galerii v roce 1944.

925. Muzikanti s děckem
Dražba ukončena:29.01.2014 20:10:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč