Josef Strnad

1836. Selská rodina

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Jos. Strnad, rám.

1889, Žižkov - 1952

Pozn.: Sbírka PhDr. Čestmíra Císaře (1920-2013).

dražba ukončena: 28.01.2015 19:59:00

vyvolávací cena: 1 800 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč