Josef Strnad - Selská rodina

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Jos. Strnad, rám.

1889, Žižkov - 1952

Pozn.: Sbírka PhDr. Čestmíra Císaře (1920-2013).

1836. Selská rodina
Dražba ukončena:28.01.2015 19:59:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč