Josef Strnad - Chod

Olej na kartonu, 35x30 cm, signováno vlevo dole Jos. Strnad, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

11907. Chod
Dražba ukončena:29.06.2017 18:44:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč