Josef Strnad - Do Přástek

Olej na kartonu, 36x34 cm, signováno vlevo dole Jos. Strnad, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

12025. Do Přástek
Dražba ukončena:29.06.2017 20:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč