Josef Strnad - Dudák

Olej na kartonu, 35x34 cm, signováno vlevo dole Jos. Strnad, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

11847. Dudák
Dražba ukončena:28.06.2017 22:20:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč