Josef Strnad - Na zápraží

Olej na kartonu, 70x50 cm, signováno vlevo dole Jos. Strnad, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

11906. Na zápraží
Dražba ukončena:29.06.2017 18:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč