Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole Jos. Strnad, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

12274. Zelení hájové,...
Dražba ukončena:20.09.2017 19:12:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč