Josef Svoboda - Betlém VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vlevo dole Jos. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

47372. Betlém VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2020 22:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč