Josef Svoboda - Kočovný cirkus

Olej na kartonu, 34x60 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

posouzeno znalcem doporučujeme
154050. Kočovný cirkus
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč