Josef Svoboda - Kotvící bárky

Olej na plátně. 53x67 cm. Signováno vlevo dole Jos.Svoboda. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

39858. Kotvící bárky
Dražba ukončena:29.01.2020 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč