Josef Svoboda

25409. Moře

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x49 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945
Narodil se v Mariánských Lázních. Učil se u malíře E. Čiháka a grafiku u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii. Věnoval se krajinomalbě.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:24:55

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč